SKUPINOVÉ CVIČENIA

kruhovy trening

Sobota – 19:00 – 20:00

Nedeľa – 16:30 – 17:30

Kruhový tréning k nám dorazil pred pár rokmi zo Spojených štátov. V podstate ide o to, že cvičíte „do kruhu“ na určitom počte stanovíšť v svižnom tempe bez prestávky.  Trénovať sa dá v posilňovni, v lese aj doma. Väčšina kruhových tréningov sa zameriava na precvičenie celého tela, podľa potreby sa však môžete zamerať len na jednu partiu, napríklad na spodnú alebo hornú časť tela, pričom striedate cviky s rôznou náročnosťou.

zumba png

Nedeľa

17:45 – 18:45

 Zumba je tanečný fitnes program, ktorý vytvoril kolumbijský tréner a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Zumba predstavuje aeróbny tréning- ide o formu intervalového tréningu, využíva sa pomenovanie (intermittent training)- „prerušovaný tréning“. Striedajú sa pomalé a rýchle skladby. Tepová frekvencia sa po dobu tréningu udržuje v aeróbnej zóne, zvyšuje sa a klesá s meniacou sa skladbou.

insanity png

Nedeľa

19:00 – 20:00

 Cvičebný program Insanity je unikátné cvičenie, ktoré precvičí každý sval Vášho tela. Jediné čo Vám stačí je Vaše telo, uterák a množstvo vody. Tú budete určite potrebovať ;)Cvičenie si od svojho vzniku získalo množstvo fanúšikov po celom svete. Ak chcete získať super kondíciu a krásne telo, pridajte sa k nám na Insanity tréning a vypoťte s nami všetky prebytočné kilogramy.

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube

buy active instagram followers flashlight app